Sosyal Medyada Biz

Kurucu

Adama COULIBALY Lukatime IT Danışmanlığı ve İş İletişimi Çözümleri ve Lukatime-US, LLC şirketlerin kurucusudur. Çok yüksek seviyede uluslararası işletmeci olan Adama CCOULIBALY, lisansını uygulamalı Matematik ve Bilgisayar Bilimleri bölümünde tamamlamıştır. Akademik alandaki yüksek başarıları ile hem yüksek lisansını hem de doktorasını bursla kazanmasını sağlamıştır. Yüksek Lisansını İzmir Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. Doktora programı COULIBALY’nin akademik bilgisi kamuyla paylaşma aşamasına geldiği için tezi ertelenmiştir.

Afrika Mali ve Türkiye Cumhuriyeti çifte vatandaşlığına sahip olan COULIBALY, 4 dili de anlama ve akıcı bir şekilde konuşabilme yeteneğine sahip olmakla beraber çok yüksek bir iş potansiyeline sahiptir. Uluslararası rakipleriyle müthiş bir çalışma birlikteliğine imza attıktan sonra artık  COULIBALY’nin gerçek iş yaşamına adım atma zamanı çoktan gelmişti.
İstikrarlı bir şekilde SharePoint yöneticiliğinden IT müdürlüğüne kadar ilerlemiş, bir sonraki hedefi de ERP otomasyon ve Web tabanlı projelerde uzmanlaşmaktır.

Lukatime IT Danışmanlığı ve İş İletişimi Çözümleri ve Lukatime-US, LLC uzun yıllar bu geleneği gururla sürdürecektir.